Competitie Teams

District op de zaterdag:
Tielse L.T.C. 1Dante van Uden
Midden Voorjaar 2017Tim Kouwenhoven
5200 Zaterdag Hele dag
Nina Schaay
Open klasse Amy de Wilde
Gemengd 10 t/m 14 jaarAmyk van Merkestein
Femke Koopman
(reserve Daan Barbian)
Landelijk op de zondag:
Tielse L.T.C. 1Roos SchoemakerTielse L.T.C. 1Claire van Buuren
Landelijk Voorjaar 2017Maud HeddesLandelijk Voorjaar 2017Kim Heddes
4000 Zondag Hele dag
Kevon Ajdari3500 Zondag Hele dag
Lynn Schoemaker
1e klasse Jessy TanHoofdklasse Naomi Hermans
Gemengd 10 t/m 14 jaarDavey BijerMeisjes 11 t/m 17 jaarIsabel van Florestein
Job ten Noever de Brauw
Vrijdag:
Tielse L.T.C. 1Ruud Flink (captain)
Midden Voorjaar 2017Barth van Gent
6613 Vrijdag MorgenWill van Rhee
2e klasse Paul Ehren
Heren dubbel 50+Cok van Herk
Vrijdagavond:
Tielse L.T.C. 1Aart Roest (captain)Tielse L.T.C. 1Mathijs Bok (captain)
Midden Voorjaar 2017Jack StraatmanMidden Voorjaar 2017Martijn Beijer
7802 Vrijdag AvondDick Arisse7225 Vrijdag AvondJohn van Lienden
2e klasse Ad Knook3e klasse Petra van Wissen
Heren dubbel 35+Leon van RemmerdenGemengd dubbel 17+Dymphna Bok
Wendy van Lienden
Zaterdag:
Tielse L.T.C. 1Ronald Sanstra (captain)Tielse L.T.C. 2Ria van Ommeren (captain)
Midden Voorjaar 2017Martijn KampsMidden Voorjaar 2017Kirsten de Boom
3024 Zaterdag Hele dagArjan Lagro3060 Zaterdag Hele dagEveline Limanto
1e klasse Florina de Jong3e klasse Dolf Sanstra
Gemengd 17+Roeline van KleefGemengd 17+Guy Handoko
Milou van der VeldenHenk de Boom
Tielse L.T.C. 1Claudia Brandenburg (captain)Tielse L.T.C. 1Gerlof Posthumus (captain)
Midden Voorjaar 2017Henny VersteeghMidden Voorjaar 2017Rim Posthumus
4432 Zaterdag Hele dagMathilde in ’t Veen3273 Zaterdag Hele dagJorgen Versteegh
3e klasse Marlies Schuil3e klasse Robin van Noord
Gemengd 35+Harry HesselingHeren 17+Tako van Noord
Eddy Voorhuizen
Ron Henneman
Tielse L.T.C. 1J.M. Verbruggen (captain)
Midden Voorjaar 2017H.J. van Dongen
3647 Zaterdag Hele dagWill van Rhee
3e klasse J.B.G. von Schmidt
Heren 35+R.A. Schouten
Zondag Landelijk:
Tielse L.T.C. 1Tommie van Gruijthuisen (captain)
Landelijk Voorjaar 2017Victor Straatman
0048 Zondag Hele dagWouter Bruel
3e klasse Sofieke Nout
Gemengd seniorenNienke Hermans
Anne Riemsdijk
Zomeravond:
Heren 1Heren 2
Link volgt nogAart Roest (captain)Link volgt nogFreddy Tan (captain)
Marcel ZijlstraWouter Lagewaard
Jack StraatmanRandolp Hart
Gerben von SchmidtArno Heijkoop
Will van RheeJan van Ravestein (reserve)
Nico TiterloblobyeJerome ten Noever (reserve)
Harry Hesseling
Dames
Link volgt nogHilda van Cuijlenburg (captain)
Thea Houdijk
Ingrid Fruining
Dymphna Bok
Anja van Galen